Bayern w szoku. Skrzydłowy wypada z gry do końca sezonu!

daykung/Shutterstock
Kingsley Coman wypada z gry na wiele tygodni i już prawdopodobnie w tym sezonie nie wystąpi - poinformował niemiecki klub.
Piłkarz Bayernu doznał urazu podczas ostatniego ligowego meczu z Herthą Berlin (0:0). Coman pojawił się na boisku w 68 minucie, ale musiał je opuścić raptem kilka minut później. Francuz przeszedł już operację kostki, lecz w tym sezonie może już się nie pojawić na boisku.
Dziennik "L'Equipe" pisze o około dwóch miesiącach przerwy 21-latka. "Bild" z kolei donosi, że to bardziej optymistyczna wersja i skrzydłowy może nie pojechać nawet na mundial w Rosji.
O tym, że reprezentant Francji wypadnie na wiele tygodni poinformował już mistrz Niemiec.
Kingsley Coman w tym sezonie wystąpił w 21 meczach, w których zdobył trzy bramki.
Źródło: Twitter/Bild/L'Equipe