Bayern wygrywa, dwa gole Lewego [video]

lev radin/Shutterstock
Bayern Monachium pokonał na wyjeździe Dinamo Zagrzeb 2:0. Dwie bramki dla gości strzelił Robert Lewandowski.

Reprezentant Polski ma już na swoim koncie siedem trafień w bieżących rozgrywkach Champions League. Pierwszego gola polski napastnik strzelił w 61 minucie.

Trzy minuty później dołożył kolejne trafienie. Mistrzowie Niemiec mogli strzelić jeszcze jedna bramkę, ale rzutu karnego nie wykorzystał Thomas Mueller.

W drugim spotkaniu Arsenal Londyn pokonał na wyjeździe Olympiakos Pireus 3:0 w meczu ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dzięki wygranej "Kanonierzy" zapewnili sobie awans do kolejnej rundy rozgrywek.

Losowanie par 1/8 finału Ligi Mistrzów odbędzie się 14 grudnia.