Kosztowny błąd Bednarka w półfinale Pucharu Anglii! Hazard przyjął, a Giroud strzelił! [VIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Chelsea wygrała z Southampton 2:0 (0:0) w meczu półfinałowym Pucharu Anglii. Jan Bednarek znalazł się w wyjściowym składzie "Świętych".
Potwierdziły się wczorajsze doniesienia angielskiego prasy, o których pisaliśmy TUTAJ. Jan Bednarek wyszedł w podstawowej jedenastce Southampton przeciwko Chelsea.
W pierwszej połowie spotkania nie oglądaliśmy bramek. Druga połowa była natomiast bardzo emocjonująca.
Tuż po wznowieniu gry Hazard, źle kryty przez Bednarka (mającego za sobą dobrą pierwszą część meczu), przyjął piłkę na szesnastym metrze i podał do Giroud. Francuz dobrze odnalazł się w polu karnym i strzelił gola.
Kolejne minuty owocowały w wiele szans dla obu drużyn, ale tylko Chelsea wykorzystała jedną z nich. Prowadzenie zespołu Conte podwyższył Morata. Cztery minuty przed tą bramką Bednarek został zmieniony.
W finale, który odbędzie się 19 maja, Chelsea zagra z Manchesterem United. "Czerwone Diabły" wczoraj pokonały Tottenham 2:1.