3:1! Walia coraz bliżej półfinału EURO 2016 [VIDEO]

katatonia82, Shutterstock
Trwa rywalizacja w drugim ćwierćfinale EURO 2016. Belgia mierzy się z Walią.

W siódmej minucie powinno być 1:0 dla Belgii. Najpierw sytuacji sam na sam nie wykorzystał Yannick Ferreira-Carrasco. Potem dobitkę Thomasa Mueniera na linii bramkowej zatrzymał obrońca Ben Davies. Piłka trafiła jeszcze pod nogi Edena Hazarda, ale Walijczycy wyszli ostatecznie obronną ręką, wybijając piłkę na rzut rożny.

Tymczasem w 13 minucie Belgowie strzelili już bramkę na 1:0. Kapitalną bramkę zdobył Radja Nainggolan.

Belgia nie cieszyła się długo z prowadzenia. W 31 minucie Ashley Williams po uderzeniu głową zdobył bramkę na 1:1.

Więcej bramek w pierwszej połowie już nie zobaczyliśmy. Do szatni oba zespoły zeszły z wynikiem 1:1.

W 56 minucie Walia wyszła na prowadzenie. Po kapitalnej akcji indywidualnej bramkę zdobył Hal Robson-Kanu.

W 86 minucie na 3:1 podwyższył Sam Vokes. Walijczycy już bardzo blisko półfinału EURO 2016.

A oto w jakich składach wyszły na dzisiejsze spotkanie obie reprezentacje:

Belgia: Courtois - Meunier, Alderweireld, Denayer, Jordan Lukaku - Witsel, Nainggolan, De Bruyne, Carrasco, Hazard - Romelu Lukaku

Walia: Hennessey; Gunter, Chester, Williams, Davies, Taylor; Allen, Ledley, Ramsey; Bale, Robson-Kanu

Wynik tego meczu, jak również inne zdarzenia trwającego EURO, możecie typować na stronie Bet.pl.