Beniaminek wygrał w San Sebastian z Realem Sociedad

Maxisport / shutterstock.com
Real Sociedad San Sebastian przegrał u siebie z Realem Valladolid 1:2 (0:1) w trzecim niedzielnym spotkaniu 15. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Municipal de Anoeta prowadzenie przyjezdnym zapewnił mocnym strzałem w krótki róg Toni Suarez. Dziewięć minut po zmianie stron podwyższył Antonito, który przed polem karnym minął wychodzącego z bramki golkipera i skierował piłkę do pustej siatki.
Osiem minut później kontaktowe trafienie uzyskał z bliska Mikel Oyarzabal, wykorzystując zgranie głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Francuza Robina Le Normanda.
Na więcej goście już jednak nie pozwolili i beniaminek odniósł w ten sposób piąte zwycięstwo w sezonie, po którym awansował na jedenaste miejsce w tabeli. Zespół z Kraju Basków po drugiej porażce z rzędu spadł na dwunastą lokatę w klasyfikacji.