Berg: Pokazaliśmy odpowiednią jakość

Роман Шевчук, wikipedia
Legia Warszawa pokonała na wyjeździe Górnika Łęczna 2:0 w spotkaniu trzeciej kolejki Ekstraklasy. Trener stołecznej drużyny, Henning Berg powiedział po spotkaniu, że jego drużyna od początku kontrolowała przebieg gry.

Cieszymy się ze zwycięstwa. Pokazaliśmy dzisiaj odpowiednią jakość i zdobyliśmy dwie ładne bramki. W pierwszej połowie mogło paść ich jeszcze więcej. W obronie graliśmy dobrze i kontrolowaliśmy przebieg spotkania, chociaż w drugiej części meczu nasza gra mogła wyglądać nieco lepiej – powiedział norweski szkoleniowiec.

Dwa gole dla Legii zdobył Nemanja Nikolić. Węgier wpisał się na listę strzelców w 16. i 33. minucie gry. 27-letni napastnik ma na swoim koncie pięć trafień w Ekstraklasie.

Nemanja spisuje się bardzo dobrze. Swoją wartość pokazał już na Węgrzech, gdzie był królem strzelców. Potrzebował zaledwie dwóch spotkań, by wkomponować się do zespołu. Cieszymy się, że jest z nami w drużynie - dodał 45-letni trener.

Kolejnym rywalem warszawskiej drużyny w Ekstraklasie będzie Wisła Kraków. Mecz odbędzie się 9 sierpnia na stadionie przy ul. Łazienkowskiej.