Betis - Athletic: Cztery gole w Sewilli. Wynik, składy, gole

Emocje w meczu Betisu z Athletikiem. Cztery gole w Sewilli
imagestockdesign/Shutterstock
Betis Sewilla zremisował u siebie z Athletic Bilbao 2:2 (0:2) w przedostatnim niedzielnym meczu piątej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Benito Villamarin prowadzenie "Los Leones" zapewnił z bliska po siedmiu minutach gry Inaki Williams. Jedenaście minut później podwyższył płaskim uderzeniem z dystansu Raul Garcia, który wcześniej zaliczył również asystę.
Tuż przed przerwą czerwoną kartką ukarany został Markel Susaeta i to zdarzenie wpłynęło na przebieg gry w drugiej połowie. Sześć minut po zmianie stron kapitalnym uderzeniem z dystansu kontaktowe trafienie uzyskał Marc Bartra. Siedemnaście minut później wyrównał płaskim strzałem w długi róg Sergio Canales.
Obie drużyny po raz trzeci w tym sezonie podzieliły się punktami z rywalami. "Verdiblancos" z Andaluzji przesunęli się na trzynaste miejsce w tabeli, natomiast drużyna z Kraju Basków pozostała na dwunastej lokacie w klasyfikacji.
Kamil Kaczmarek23 Sep 2018 · 22:11