Betis pokonał Atletico Madryt. Morata bez gola

nikopavisic / shutterstock.com
Betis Sewilla pokonał u siebie Atletico Madryt 1:0 (0:0) w drugim niedzielnym 22. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Divsion.
Na Estadio Benito Villamarin losy konfrontacji rozstrzygnęły się niespełna dwadzieścia minut po przerwie, kiedy to podyktowany chwilę wcześniej rzut karny wykorzystał Sergio Canales.
Mecz od pierwszej minuty rozpoczął Alvaro Morata. Hiszpan zagrał pierwszy mecz dla Atletico po niedawnym transferze z Chelsea Londyn. Napastnik nie zdołał wpisać się na listę strzelców.
"Verdiblancos" po dziewiątym zwycięstwie w sezonie awansowali na szóste miejsce w tabeli. "Rojiblancos" doznali natomiast drugiej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na drugiej lokacie w klasyfikacji.