Betis pokonał Valencię, zwycięski gol w końcówce meczu

nikopavisic / shutterstock.com
Real Betis Sewilla wygrał u siebie z Valencią CF 2:1 w sobotnim meczu 14. kolejki hiszpańskiej La Liga. Drużyna ze stolicy Andaluzji zwycięskiego gola strzeliła w czwartej minucie doliczonego czasu gry.
W 32. minucie na prowadzenie wyszli goście po trafieniu Maximiliano Gomeza. Odpowiedź gospodarzy była bardzo szybka. Nie minęło pięć minut i do wyrównania doprowadził Joaquin. W doliczonym czasie gry zwycięstwo Betisowi, kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego, zapewnił Sergio Canales.
Po tej wygranej podopieczni Rubiego zajmują 14. miejsce w tabeli ze zdobytymi 16 punktami. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z RCD Mallorca.
Natomiast zespół prowadzony przez Alberto Celadesa mają 20 "oczek" na koncie i plasuje się na szóstej pozycji. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie Villarreal CF.