Betis Sewilla rozbity przez Levante

nikopavisic / shutterstock.com
Levante UD rozbiło u siebie Betis Sewilla 4:0 (2:0) w ostatnim środowym meczu 34. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadi Ciutat de Valencia prowadzenie gospodarzom zapewnił już po dziewięciu minutach efektownym uderzeniem z pierwszej piłki Jose Campana, któremu precyzyjnie dośrodkował w pole karne Jason.
Niespełna kwadrans przed przerwą niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki Loren Moron, a jedenaście minut po zmianie stron wynik podwyższył jeszcze Jose Luis Morales, wykorzystując podyktowany rzut karny. Efektowny sukces przypieczętował dziewięć minut przed końcem po rzucie wolnym Coke.
"Granotas" po dziewiątej wygranej w sezonie awansowali na czternaste miejsce w tabeli. "Verdiblancos" natomiast doznali trzeciej z rzędu porażki i spadli na dziesiątą lokatę w klasyfikacji.