Bez bramek na Estadio Municipal de Anoeta

imagestockdesign / shutterstock.com
Real Sociedad San Sebastian zremisował u siebie z Girona FC 0:0 w ostatnim spotkaniu dziewiątej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Municipal de Anoeta bliżej zdobycia zwycięskiej bramki byli gospodarze, ale w drugiej połowie po uderzeniu Sandro Ramireza przyjezdnych uratował słupek. Ponadto groźne strzały oddali Mikel Oyarzabal i Ruben Pardo.
Goście odpowiedzieli niebezpiecznymi uderzeniami Adaya z rzutu wolnego oraz głową rezerwowego Honduranina Rubena Lozano Colona w ostatniej minucie konfrontacji.
Dwukrotni mistrzowie Hiszpanii po trzecim podziale punktów w tym sezonie przesunęli się na dziewiąte miejsce w tabeli. Drużyna z Katalonii zremisowała natomiast po raz czwarty w bieżących rozgrywkach i jest piętnasta w klasyfikacji.