Bez bramek w Neapolu, grał Zieliński

Shutterstock
SSC Napoli zremisowało przed własną publicznością z ACF Fiorentina 0:0 w niedzielnym meczu 16. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio San Paolo w podstawowym składzie gospodarzy wystąpił Piotr Zieliński. Pomocnika reprezentacji Polski szesnaście minut przed końcem zastąpił Algierczyk Adam Ounas.
Całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych przyjezdnych obserwował natomiast Bartłomiej Drągowski.
Drużyna z Toskanii po czwartym remisie w sezonie pozostała na siódmym miejscu w tabeli. "Błękitni" z Kampanii po trzecim podziale punktów w bieżących rozgrywkach są wiceliderami klasyfikacji.
Całe spotkanie w barwach SPAL 2013 zaliczył Bartosz Salamon. Beniaminek zremisował u siebie z Hellas Verona 2:2 (0:1). Obie drużyny nadal znajdują się w strefie spadkowej.
Na Stadio Paolo Mazza beniaminek z Ferrary jeszcze pięć minut przed końcem przegrywał 0:2, ale w niespełna 180 sekund zdołał doprowadzić do wyrównania i uratował cenny punkt.