Błąd Skorupskiego zadecydował o wyniku. Jego zespół przegrał w doliczonym czasie gry [WIDEO]

YouTube
Cagliari pokonało Bolonię 2:1 we wtorkowym meczu 21. kolejki włoskiej Serie A. O wyniku przesądził gol z 93. minuty spotkania, a zdecydowanie więcej w tej sytuacji powinien zrobić broniący dostępu do bramki gości Łukasz Skorupski.
Pierwsza połowa meczu była jeszcze spokojna i piłkarze schodzili do szatni przy wyniku 0:0. Więcej zaczęło się dziać dopiero po przerwie.
Najpierw w 54. minucie przepięknie z rzutu wolnego przymierzył Riccardo Orsolini i Bologna prowadziła 1:0.
Cagliari ruszyło do odrabiania strat i dopięło swego w 71. minucie. Podanie Gastona Pereiro wykorzystał Leonardo Pavoletti.
Gdy wydawało się, że obie drużyny podzielą się punktami, gospodarze przeprowadzili jeszcze jedną akcję. W pole karne wpadł wspomniany już Pereiro i z trudnej pozycji oddał lekki strzał w kierunku krótkiego słupka. Łukasz Skorupski nie potrafił go jednak powstrzymać i piłka wpadła do siatki.
Na nagraniu od 2.25:
Cagliari pokonało więc Bolonię 2:1 i jest coraz bliżej wydostania się ze strefy spadkowej. Póki co zajmuje 18. miejsce. Zespół polskiego bramkarza jest 12.
Adam Nowacki12 Jan 2022 · 07:05