Błysk Jarosława Niezgody w MLS! Gol i asysta polskiego napastnika [WIDEO]

Jarosław Niezgoda błysnął w meczu MLS. Polski napastnik strzelił gola i zanotował asystę w spotkaniu z Minnesotą United.
Ekipa Portland Timbers błyskawicznie zabrała się do pracy w dzisiejszym meczu. Już w 13. sekundzie Sebastian Blanco trafił do siatki, wykorzystując asystę Niezgody.
Kolejne minuty należały do gospodarzy z Minnesoty. Na listę strzelców wpisali się kolejno Franco Fragapane, Bongokuhle Hlongwane i Luis Amarilla.
W drugiej połowie Blanco skompletował dublet. Następnie Niezgoda doprowadził do remisu, wykorzystując centrę z rzutu wolnego.
Był to dziewiąty gol Niezgody w tym sezonie MLS. 27-latek potrzebował do tego 19 rozegranych spotkań.
Dzisiejszy mecz ostatecznie zakończył się remisem 4:4 po trafieniach Amarilli i samobójczym golu Kemara Lawrence'a. Portland Timbers zajmuje obecnie siódme miejsce w Konferencji Zachodniej.
Adam Kłos30 Jul 2022 · 22:45
Źródło: Twitter