Świetny początek MŚ U-20 w Polsce! Gol w 10. sekundzie, a potem hat-trick! [WIDEO]

YT
Senegal pokonał Thaiti 3:0 (2:0), a Włochy wygrały z Meksykiem 2:1 (1:1) w pierwszych meczach mistrzostw świata do lat 20. Turniej finałowy rozgrywany jest w Polsce.

Spotkanie rozpoczęło się od błyskawicznego ciosu wyprowadzonego przez piłkarzy z Afryki. W 10. sekundzie na listę strzelców wpisał się Amadou Sagna, który wykorzystał długie podanie i pewnie uderzył obok bramkarza rywali.
Był to pierwszy gol MŚ U-20 strzelony na polskich boiskach.
Senegal podwyższył prowadzenie w 29. minucie. Na listę strzelców ponownie wpisał się Sagna. W 50. minucie Senegalczyk skompletował hat-tricka.
Obie drużyny walczą o awans w grupie A razem z Kolumbią i Polską.
***
O tej samej godzinie w Gdynii rywalizowali reprezentanci Meksyku i Włoch. Lepsi okazali się piłkarze z Italii, którzy prowadzili od 3. minuty kiedy Davide Frattesi oddał mocny strzał z dystansu.
Meksykanie wyrównali w 37. minucie za sprawą Roberto De La Rosy, który trafił do pustej bramki głową.
Zwycięskiego gola Włosi strzelili w 67. minucie Luca Ranieri uderzeniem z kilku metrów.
W grupie B obok drużyn z Meksyku i Włoch występują Ekwador i Japonia.
Daniel Makarewicz23 May 2019 · 18:10