Boateng po meczu z Hannoverem: Jeśli zagramy tak z PSG, to zostaniemy zniszczeni

Vlad1988 / Shutterstock.com
Bayern pokonał w sobotę z Hannover 3:1, ale Jerome Boateng nie jest zadowolony z gry swojego zespołu. Spore zastrzeżenia miał zwłaszcza do gry defensywnej mistrzów Niemiec.
We wtorek Bayern podejmie PSG w meczu ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Choć obie drużyny zapewniły sobie już awans do 1/8 finału Champions League, to spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Mistrzowie Niemiec będą chcieli zrewanżować się za klęskę z pierwszego meczu. W Paryżu zostali zdeklasowani - przegrali aż 0:3. Czy w obecnej formie są w stanie wygrać z PSG? Boateng po meczu z Hannoverem ma poważne wątpliwości.
- Nie broniliśmy zbyt dobrze. Po stracie piłki dawaliśmy Hannoverowi zbyt dużo przestrzeni. Działo się tak zwłaszcza w pierwszej połowie - mówi Boateng.
- Po przerwie lepiej się organizowaliśmy, ale jeśli zagramy tak w meczu z PSG, to zostaniemy zniszczeni - dodaje stoper Bayernu.
Bayern dzięki zwycięstwu z Hannoverem umocnił się na fotelu lidera Bundesligi. Monachijczycy mają na koncie już 32 punkty. Drugi w tabeli RB Lipsk traci do nich sześć punktów.