Bologna lepsza od Parmy. Pięć goli i czerwona kartka

Xinhua / Press Focus
Bologna pokonała Parmę 4:1 (2:0) w jedynym poniedziałkowym meczu Serie A.
Pierwsza część spotkania należała do Roberto Soriano, który najpierw otworzył wynik meczu w 16. minucie, a niedługo później podwyższył na 2:0 dla gospodarzy.
W 56. minucie było już 3:0 dla Bolonii. Tym razem Soriano asystował, a na listę strzelców wpisał się Andreas Skov-Olsen.
Parma nie powiedziała jednak ostatniego słowa. Hernani dostał dobre podanie w pole karne i w sytuacji sam na sam zmniejszył straty zespołu gości.
Sytuacja goniącej Parmy pogorszyła się jednak w 76. minucie. Czerwoną kartką został bowiem ukarany Simone Iacoponi i Bologna do końca meczu grała w przewadze jednego zawodnika.
W doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił Rodrigo Palacio, który potężnym strzałem pod poprzeczkę pokonał golkipera Parmy.
Bologna pokonała Parmę 4:1 i po dwóch meczach w lidze ma trzy punkty. Parma nie zdobyła jeszcze nawet oczka.
Adam Nowacki28 Sep 2020 · 22:39