Bolt znów najszybszy!

27 sie 2015 | 15:02 0
Bolt znów najszybszy!
Źródło zdjęcia: Augustas Didžgalvis, wikicommons
Usain Bolt zdobył złoty medal w biegu na 200 metrów na mistrzostwach świata w Pekinie. Jamajczyk przebiegł dystans w 19,55 s. Srebrny medal zdobył Justin Gatlin. Trzeci był Anaso Jobodwana z RPA.

Pojedynki Bolta z Gatlinem były najbardziej oczekiwanymi wydarzeniami mistrzostw w Pekinie. W tym roku lepsze wyniki osiągał Amerykanin. O Bolcie mówiono, że jest bez formy, ale na docelowej imprezie to on biegał najszybciej.

Bieg na 200 metrów lepiej zaczął Gatlin, ale na dystansie nie miał żadnych szans z rozpędzającym się Boltem. Przewaga Jamajczyka mogła być jeszcze większa. Na ostatnich metrach Bolt jednak zwolnił i zaczął fetować drugie zwycięstwo w Pekinie.

Jamajczyk jest królem stadionu w Pekinie - w ciągu siedmiu lat wywalczył na nim cztery złote medale najważniejszych imprez. W 2008 roku zdobył dublet na igrzyskach olimpijskich. Teraz powtórzył ten sukces na mistrzostwach świata.
Źródło: własne
Komentarze
{{comment.created_datetime}}
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Ranking

Promocje bukmacherskie

Bonus 350 PLN dla nowych graczy u najpopularniejszego bukmachera w Polsce
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.
Do góry News Tabela Zawodnicy Dyskusja