Bolton gorszy od QPR, grał Olkowski, Wszołek na ławce

Bolton
Bolton Wanderers ulegli u siebie QPR 1:2 (0:1) w sobotnim meczu 7. kolejki rozgrywek angielskiej Championship.
Na Macron Stadium całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Paweł Olkowski. Spotkanie z perspektywy ławki rezerwowych gości obserwował natomiast Paweł Wszołek.
Prowadzenie przyjezdnym do przerwy zapewnił Luke Freeman. Jedenaście minut po zmianie stron podwyższył Szkot Eberechi Eze. Niespełna kwadrans później kontaktowe trafienie uzyskał Irlandczyk Josh Magennis, ale do wyrównania miejscowym nie udało się już doprowadzić.
"Kłusaki" po drugiej porażce w sezonie spadły na dziesiąte miejsce w tabeli. "The Hoops" natomiast dzięki drugiej wygranej w bieżących rozgrywkach przesunęli się na osiemnastą lokatę w klasyfikacji.