Bordeaux zremisowało z Amiens. Grali Polacy

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Piłkarze Girondins Bordeaux zremisowali u siebie z Amiens SC 1:1 (1:0) w jedynym niedzielnym meczu 19. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade Matmut-Atlantique spotkanie z ławki rezerwowych rozpoczęli zarówno Igor Lewczuk, jak i Rafał Kurzawa.
Obrońca "Żyrondystów" kwadrans przed przerwą zastąpił Pablo Castro, natomiast pomocnik reprezentacji Polski dziesięć minut przed końcem zmienił w ekipie "Jednorożców" schodzącego Kolumbijczyka Juana Otero.
Prowadzenie gospodarzom do przerwy zapewnił efektownym uderzeniem głową Nigeryjczyk Samuel Kalu. Trzy minuty przed końcem wyrównał kapitalnym strzałem z narożnika pola karnego rezerwowy Eddy Gnahore.
Zespół z Pikardii po drugim podziale punktów w tym sezonie znajduje się tuż nad strefą spadkową klasyfikacji, natomiast drużyna z Akwitanii po czwartym remisie w pięciu ostatnich meczach jest na dwunastej lokacie w tabeli.
Kamil Kaczmarek23 Dec 2018 · 19:12