Boruc bez szans. Chelsea pewnie wygrywa, piękny gol Pedro ozdobą meczu [VIDEO]

afcb.co.uk
Chelsea pokonała u siebie Bournemouth w meczu 18 kolejki Premier League.

Pierwsze minuty upłynęły pod znakiem spokojnej gry. Pod koniec pierwszego kwadransa celnie z 25 metrów uderzył Hazard, ale Artur Boruc bez problemu obronił.

W 24 minucie polski golkiper nie miał już tyle szczęścia, bo po "małej grze" fenomenalnym, technicznym uderzeniem popisał się Pedro i wyprowadził The Blues na prowadzenie.

Do końca pierwszej połowy kolejne gole już nie padły. Za to trzy minuty po przerwie goście sprokurowali karnego. Francis faulował Edena Hazarda. Do "jedenastki" podszedł sam poszkodowany i podwyższył wynik spotkania na 2:0.

W 73 minucie Wilshere udanie uruchomił Afobe, ale Courtois świetnie spisał się w bardzo groźnej sytuacji. To była jedna z niewielu okazji dla gości w tej części meczu - The Blues kontrolowali przebieg gry i wyprowadzali pojedyncze kontry.

Wynik na tablicy świetlnej uległ zmianie jeszcze jeden raz - w końcówce doliczonego czasu rykoszet po uderzeniu Pedro wtoczył się do bramki, ustalając wynik spotkania. Chelsea pokonała Bournemouth 3:0 i umocniła się na pozycji lidera Premier League.