Borussia Dortmund cudem uniknęła wpadki w Pucharze Niemiec! Witsel i Reus uratowali BVB

Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
SpVgg Greuther Fuerth przegrał u siebie po dogrywce z Borussią Dortmund 1:2 (1:1, 0:0) w ostatnim spotkaniu pierwszej rundy piłkarskiego Pucharu Niemiec.
Na Sportpark Ronhof Thomas Sommer w podstawowym składzie przyjezdnych wybiegł na murawę Łukasz Piszczek. Były reprezentant Polski zaliczył pełny mecz.
Prowadzenie dla zespołu z Bawarii uzyskał niespełna kwadrans przed końcem Sebastian Ernst. Wyrównał w piątej minucie doliczonego czasu gry Belg Axel Witsel.
Losy konfrontacji rozstrzygnęły się dopiero w ostatniej minucie dogrywki, kiedy to na listę strzelców wpisał się Marco Reus, który wcześniej asystował również przy wyrównującej bramce.