Borussia Dortmund gromi na początek sezonu. Pięć goli w Pucharze Niemiec [WIDEO]

Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Borussia Dortmund pewnie awansowała do kolejnej rundy Pucharu Niemiec. Piłkarze Luciena Favre rozbili na wyjeździe MSV Duisburg aż 5:0.
Strzelanie już w 14. minucie rozpoczął Jadon Sancho. Anglik wykorzystał wówczas rzut karny.
Goście podwyższyli prowadzenie w 30. minucie. Efektowną akcję całego zespołu wykończył Jude Bellingham, który przed sezonem trafił do Borussii z Birmingham City.
W pierwszej połowie zespół z Dortmundu strzelił jeszcze jednego gola - tym razem do siatki trafił Thorgan Hazard. Po przerwie wynik poprawili jeszcze Giovanni Reyna i Marco Reus.
Łukasz Piszczek rozpoczął mecz na ławce rerezerwowych. Były reprezentant Polski pojawił się na boisku w 57. minucie. Na Zastąpił wtedy Thomasa Meuniera.
Borussia pierwszy mecz nowego sezonu Bundesligi rozegra w sobotę. Spotka się z imienniczką z Moenchengladbach.
Marcin Karbowski14 Sep 2020 · 22:35