Borussia Dortmund. Marco Reus: Jeśli będzie trzeba rozegrać 120 minut, to będę gotowy

Marco Reus: Jeśli będzie trzeba rozegrać 120 minut, to będę gotowy
Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Borussia Dortmund zagra we wtorek u siebie z Tottenhamem Hotspur w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie wygrał 3:0 zespół z Londynu, ale Marco Reus, napastnik BVB, podkreślił, że jeśli jego zespół wyeliminuje błędy, to stać go na to, aby powalczyć o awans do ćwierćfinału.
- Musimy zachować pozytywne nastawienie i ciężko pracować. Ważne jest to, abyśmy wyeliminowali błędy. Wiemy, że zawsze kiedy atakujemy, to stać nas na strzelenie gola - powiedział Reus, cytowany przez oficjalną stronę internetową UEFA.
29-latek w ostatnim czasie miał trochę problemów zdrowotnych. - Jeśli trzeba będzie rozegrać 120 minut, to będą chciał być gotowy. Czuję się dobrze. Po trzech tygodniach przerwy nie mogłem grać przez 90 minut w ostatnim meczu przeciwko Augsburgowi. Co do wtorkowego spotkania, to zobaczymy, jak się one ułoży, jak się będę czuł i jaki plan będzie miał nasz trener - dodał.
Początek meczu na Signal Iduna o godzinie 21.
Jakub Kreśliński04 Mar 2019 · 16:24