Borussia Dortmund znów straciła punkty. Piękna asysta Łukasza Piszczka [WIDEO]

CosminIftode / shutterstock.com
Borussia Dortmund zremisowała u siebie z Werderem Brema 2:2 (2:1) w ostatnim sobotnim meczu szóstej kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
Na Signal-Iduna-Park wynik otworzył po siedmiu minutach gry precyzyjnym strzałem w długi róg z kilkunastu metrów Kosowianin Milot Rashica. Później kibice oglądali trzy skuteczne uderzenia głową. Wyrównał zaledwie po kolejnych dwóch minutach Mario Goetze, któremu świetnie dośrodkował w pole karne Łukasz Piszczek.
Cztery minuty przed przerwą miejscowych przybliżył do sukcesu Marco Reus, ale dziesięć minut po zmianie stron straty gości odrobił z bliska Marco Friedl. Czterokrotni mistrzowie Niemiec po raz pierwszy w sezonie podzielili się punktami z rywalami i zajmują aktualnie dziesiąte miejsce w tabeli.
"Die Schwarzgelben" natomiast po drugim remisie z rzędu są na siódmej lokacie w klasyfikacji.
Marcin Karbowski28 Sep 2019 · 20:32