Borussia Moenchengladbach lepsza od Schalke. Jest już druga w tabeli!

ninopavisic / shutterstock.com
Schalke 04 Gelnsekirchen przegrało u siebie z Borussią Moenchengladbach 0:2 (0:0) w sobotnim meczu 20. kolejki niemieckiej ekstraklasy.
Pierwszego gola w tym starciu strzelił Christoph Kramer. Niemiecki pomocnik dopadł do futbolówki, którą dośrodkował Thorgan Hazard i mocnym uderzeniem pokonał Ralfa Fahrmanna.
W pierwszej minucie doliczonego czasu gry wynik spotkania na 2:0 ustalił Florian Neuhaus, a przy tym trafieniu także asystował Thorgan Hazard.
Gospodarze od 60. minuty grali w osłabieniu, bowiem sędzia Marco Fritz ukarał czerwoną kartką za faul Alexandera Nubela.
Zespół z Zagłębia Ruhry ma na koncie 22 punkty i zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Bundesligi. Z kolei drużyna z Nadrenii Północnej-Westfalii dzięki zwycięstwu awansowała na drugą pozycję i uzbierała dotąd 42 "oczka".
Kamil Kaczmarek02 Feb 2019 · 20:32