Bournemouth - Crystal Palace:

Bournemouth lepsze od Crystal Palace. Emocjonująca końcówka
Chris Parker, flickr.com
Zawodnicy AFC Bournemouth pokonali przed własną publicznością Crystal Palace 2:1 (1:0) w poniedziałkowym meczu 7. kolejki angielskiej ekstraklasy.
Gospodarze objęli prowadzenie w tym spotkaniu już w 5. minucie. Wówczas David Brooks wykorzystał dośrodkowanie Calluma Wilsona i uderzeniem woleja z krawędzi pola karnego pokonał golkipera rywali.
W 55. minucie przyjezdni doprowadzili do wyrównania za sprawą trafienia Patricka van Aanholta, a przy trafieniu Holendra asystował Wilfried Zaha.
Sędzia w 86. minucie podyktował rzut karny dla AFC Bournemouth za faul Mamadou Sakho. Jedenastkę na gole zamienił Junior Stanislas.
Ekipa "Wisienek" ma na koncie 13 punktów i zajmuje 7. miejsce w tabeli Premier League. Zespół "Orłów" z dorobkiem 7 "oczek" plasuje się na 13. pozycji.
Kamil Kaczmarek01 Oct 2018 · 22:56