Boxing Day: Kapitalny gol Mchitarjana, błąd Fabiańskiego [VIDEO]

Vlad1988 / Shutterstock.com
Boxing Day niezbyt szczęśliwy dla polskich bramkarzy - Artur Boruc i Łukasz Fabiański puścili razem aż siedem goli. W znacznie lepszych nastrojach będą dziś za to fani Czerwonych Diabłów, które grają coraz lepiej.

Manchester United po golach Daleya Blinda, Zlatana Ibrahimovicia i Henrika Mkhitaryana pokonał 3:1 Sunderland. Znakomitym trafieniem popisał się w tym spotkaniu ten ostatni - a dogrywał mu nie kto inny, jak Ibra:

Chelsea pokonała 3:0 AFC Bournemouth Artura Boruca. Dublet ustrzelił hiszpański skrzydłowy Pedro Rodriguez, który pokonywał polskiego golkipera odpowiednio w 24. i 94. minucie spotkania. Więcej o tym spotkaniu piszemy TUTAJ.

W innym pojedynku Arsenal FC po bramce Olivera Giroud z 86. minuty wygrał u siebie z West Bromwich Albion, natomiast Swansea City Łukasza Fabiańskiego przegrało 1:4 z West Hamem United. Polski golkiper nie będzie wspominał tego starcia zbyt miło - przy pierwszej bramce popełnił spory błąd, wybijając piłkę prosto pod nogi rywala: