Bramka Harry'ego Kane'a przybliża Tottenham do finału EFL Cup [WIDEO]

Ververidis Vasilis / shutterstock.com
Tottenham wygrał pierwsze spotkanie dwumeczu półfinałowego Pucharu Ligi Angielskiej przeciwko Chelsea wynikiem 1:0. Londyńskie drużyny czeka jeszcze rewanż na Stamford Bridge.
W pierwszej połowie tego spotkania padła tylko jedna bramka. Pomocnik Tottenhamu posłał podanie prostopadłe do Harry'ego Kane'a. Sędzia Michael Oliver odgwizdał spalonego, a Kepa Arrizabalaga wpadł w nogi angielskiego napastnika. Po weryfikacji okazało się, że offside'u nie było i „Spurs" wykonywali jedenastkę, którą w 26. minucie na gola zamienił sam poszkodowany.
Jedyny gol w wykonaniu Harry'ego Kane'a
W drugiej połowie Chelsea częściej dochodziła do głosu. Żadnej ze stron nie udało się jednak stworzyć klarownej okazji, która przyniosłaby bramkę. Zawodziły również strzały z dystansu.
Przed rewanżem na Stamford Bridge Tottenham wywalczył więc jednobramkową zaliczkę. Wciąż nie wiadomo która z londyńskich drużyn znajdzie się w finale EFL Cup.
Łukasz Karyniewski08 Jan 2019 · 22:51