Bramkowy remis Arki i Górnika

asinfo
W czwartej kolejce LOTTO Ekstraklasy Arka Gdynia zremisowała z Górnikiem Zabrze 1:1. Goście prowadzili po golu Daniego Suareza, a w drugiej połowie wyrównał Michał Janota.
Górnik prowadził po golu Daniego Suareza i bardzo długo potrafił oddalać zagrożenie od własnej bramki, kontrolując przebieg spotkania.
Sporo zmieniło się w 78. minucie, kiedy drugą żółtą kartkę otrzymał Adrian Gryszkiewicz. W końcówce gdynianie atakowali i zdołali wyrównać.
Po czterech seriach spotkań Górnik ma sześć punktów i zajmuje czwarte miejsce, Arka natomiast ma w dorobku trzy punkty i jest dwunasta.
* * * * * *

Tak padły bramki:
1:0 Dani Suarez 45+2'

Daniel Smuga dośrodkował z rzutu rożnego, a w polu karnym najlepiej odnalazł się Dani Suarez i strzałem głową pokonał bramkarza Arki.
1:1 Michał Janota 88'

Pomocnik gospodarzy zdecydował się na uderzenie z dystansu i piłka wpadła do bramki tuż przy słupku.