Bramkowy remis AS Monaco, cały mecz Kamila Glika

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Angers Sporting Club de l'Ouest zremisował u siebie z AS Monaco 2:2 (2:0) w sobotnim meczu 27. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade Raymond-Kopa całe zawody w szeregach gości zaliczył Kamil Glik. Obrońca reprezentacji Polski w drugiej połowie ujrzał żółtą kartkę.
Dwubramkowe prowadzenie gospodarzom do przerwy zapewnił Flavien Tait. Cztery minuty po zmianie stron kontaktowe trafienie uzyskał Radamel Falcao. Kolumbijczyk jedenaście minut przed końcem wykorzystał również rzut karny, ratując punkt ekipie z Księstwa.
Podopieczni Leonardo Jardima po ósmym remisie w sezonie są tuż nad strefą spadkową klasyfikacji. Zespół z Kraju Loary natomiast po dziesiątym podziale punktów w bieżących rozgrywkach pozostał na dwunastej lokacie w tabeli.