Bramkowy remis Rubina Kazań z FK Rostów, grał Wilusz

facebook.com/fcrk
Rubin Kazań przed własną publicznością zremisował z FK Rostów 1:1 (1:0) w sobotnim meczu 27. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Pierwszy gol na Kazań Arena padł w 40. minucie, a jego autorem był Christian Noboa. Ekwadorski pomocnik dopadł do piłki odbitej z pola karnego i mocnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Po zmianie stron przyjezdni zdołali doprowadzić do wyrównania za sprawą trafienia Sergeia Parshivlyuka. Rosjanin w 67. minucie dzięki dośrodkowaniu Alekseya Ionova zdołał umieśić futbolówkę w siatce.
Całe spotkanie w barwach FK Rostów rozegrał Maciej Wilusz. Polski obrońca zanotował 23. ligowy występ w trwających obecnie rozgrywkach i ma na koncie jedną bramkę.
Podopieczni Kurbana Berdyeva zajmują obecnie siódme miejsce w tabeli Priemjer Liga, natomiast zespół Valerija Karpina plasuje się na jedenastej pozycji.