Bramkowy remis w meczu Stoke z Burnley

katatonia82/Shutterstock
Stoke City przed własną publicznością zremisowało z Burnley FC 1:1 (1:0) w niedzielnym meczu 35. kolejki Premier League.
Pierwsza bramka na Bet365 Stadium padła w 11. minucie, a jej autorem był Papa Ndiaye. Reprezentant Senegalu przyjął piłkę po zagraniu Mame Dioufa i pokonał golkipera rywali uderzeniem w prawy dolny róg bramki.
Przyjezdni doprowadzili do wyrównania w 62. minucie za sprawą trafienia Ashleya Barnesa. Angielski pomocnik po zamieszaniu w polu karnym przeciwników strzałem z bliskiej odległości zdołał wpakować futbolówkę do siatki.
Podopieczni Paula Lamberta zajmują obecnie przedostatnie, 19. miejsce w tabeli Premier League, z kolei zawodnicy Seana Dyche'a plasują się na 7. pozycji.