Bramkowy remis w meczu SV Sandhausen z SV Darmstadt, Sobiech na ławce

Shutterstock
Zawodnicy SV Sandhausen zremisowali przed własną publicznością z SV Darmstadt 98 1:1 (1:0) w sobotnim meczu 31. kolejki 2. Bundesligi.
Na BWT-Stadion am Hardtwald gospodarze spotkania objęli prowadzenie już w 10. minucie. Wówczas Denis Linsmayer dopadł do futbolówki zagranej przez Richarda Sukuta-Pasu i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Przyjezdni doprowadzili do wyrównania w 50. minucie. Sędzia podyktował rzut karny fla gości, a jedenastkę na gola bez problemów zamienił Tobias Kempe.
Całe spotkanie na ławce rezerwowych SV Darmstadt przesiedział Artur Sobiech. Polski napastnik w tym sezonie wystąpił w 22 ligowych spotkaniach i strzelił dwa gole.
Drużyna Kenana Kocaka zajmuje obecnie 8. miejsce w ligowej tabeli, z kolei zawodnicy Dirka Schustera plasują się na 17. pozycji.