Bramkowy remis w meczu w Krasnojarsku

facebook.com/PFCCSKAMOSCOW
FC Jenisej Krasnojarsk zremisował przed własną publicznością z CSKA Moskwa 1:1 (0:0) w pierwszym sobotnim meczu 3. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Pierwszego gola na Central'nyj Stadion strzelił Mikhail Kostyukov. W 58. minucie pomocnik wykorzystał dośrodkowanie Darko Bodula i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Przyjezdni doprowadzili do wyrównania w 79. minucie. Wówczas sędzia spotkania podyktował rzut karny dla CSKA, a jedenastkę na gola zamienił Abel Hernandez.

Zespół z Moskwy kończył to starcie w dziesiątkę, bowiem w 50. minucie czerwoną kartką został ukarany Kirill Nababkin.
Podopieczni Dmitrya Alenicheva z dorobkiem jednego punktu zajmują obecnie 15. miejsce w tabeli Priemjer Ligi. Zespół prowadzony przez Viktora Goncharenko uzbierał dotąd dwa "oczka" i plasuje się na 12. pozycji.