Brazylia pokonała Argentynę po golu w doliczonym czasie gry

Marco Iacobucci EPP/Shutterstock
Reprezentacja Brazylii wygrała z Argentyną 1:0 (0:0) w meczu towarzyskim rozegranym na King Abdullah Sports City w Arabii Saudyjskiej.
Obie drużyny w pierwszej połowie stworzyły sobie po jednej groźnej sytuacji. W 29. minucie Miranda przyjął futbolówkę zagraną z głębi pola karnego i płasko uderzał na bramkę rywali. Piłkę wybił jednak jeden z argentyńskich obrońców.
Minutę później Paulo Dybala zdecydował się na oddanie bezpośredniego strzału z rzutu wolnego, ale trafił tuż obok prawego słupka.
W 71. minucie "Canarinhos" mogli objąć prowadzenie, bowiem mocny uderzeniem z dystansu Arthur zaskoczył Sergio Romero. Lepszy w tym pojedynku okazał się jednak golkiper Manchesteru United.
Ostatecznie o zwycięstwie Brazylijczyków już w trzeciej minucie doliczonego czasu gry Miranda. Przy trafieniu obrońcy Interu Mediolan asystował Neymar.