Brazylia rozbiła uczestnika mistrzostw świata! Dwa gole Richarlisona [WIDEO]

MB Media
Pokaz siły reprezentacji Brazylii. Drużyna pięciokrotnych mistrzów świata w towarzyskim meczu rozbiła Ghanę 3:0.
Brazylijczycy w pierwszej połowie mieli olbrzymią przewagę. To oni dłużej utrzymywali się przy piłce, często uderzali na bramkę i rzadko dopuszczali rywali do pozycji strzeleckich.
Piłkarze Tite objęli prowadzenie już w 9. minucie. Raphinha dośrodkował z rzutu rożnego, a piłkę głową do bramki skierował Marquinhos.
Przed przerwą Brazylijczycy strzelili jeszcze dwa gole. Oba wypracował duet Neymar-Richarlison. W 28. minucie pierwszy z nich zagrał przed pole karne, a drugi oddał natychmiastowy strzał. Uderzył bardzo precyzyjnie - piłka wpadła do bramki tuż przy słupku.
Richarlison drugiego gola strzelił w 40. minucie. Brazylijczycy znów zaskoczyli rywali po stałym fragmencie: dośrodkował Neymar, a gracz Tottenhamu celnie uderzył piłkę głową.
W drugiej połowie w obu zespołach doszło do interesujących debiutów. Pierwszy mecz w kadrze Brazylii rozegrał Bremer z Juventusu. Z kolei w barwach Ghany zaprezentował się Inaki Williams, który od lat jest związany z Athletikiem Bilbao. Wynik już się nie zmienił.
Marcin Karbowski23 Sep 2022 · 22:26