Brazylia wygrała na inaugurację Copa America. Dwa gole Coutinho i bomba Evertona [WIDEO]

Dokshin Vlad/Shutterstock
Reprezentacja Brazylii pokonała Boliwię 3:0 (0:0) na inaugurację turnieju Copa America 2019.
Na pierwszą bramkę kibice musieli poczekać do 50. minuty. Wówczas arbiter Nestor Pitana podyktował rzut karny dla gospodarzy. System VAR wyłapał, że jeden z Boliwijczyków zagrał ręką we własnym polu karnym. Jedenastkę pewnie wykorzystał Philippe Coutinho.
Trzy minuty później piłkarz Barcelony podwyższył wynik spotkania. Tym razem Brazylijczyk wykorzystał dośrodkowanie Firmino i z bliska wpakował piłkę do siatki.
W 85. minucie wynik ustalił Everton, który fantastycznie uderzył tuż zza pola karnego.
W drugim spotkaniu tej grupy zagrają Peru z Wenezuelą. Mecz na Arena do Gremio w Porto Alegre zaplanowano na sobotni wieczór czasu europejskiego.
Daniel Makarewicz15 Jun 2019 · 07:12