Brighton na remis z Burnley. Jakub Moder i Michał Karbownik tylko na ławce rezerwowych

Piłkarze Burnley zremisowali z Brighton w spotkaniu 23. kolejki Premier League. Cały mecz z ławki rezerwowych obserwowali Michał Karbownik i Jakub Moder.
Podopieczni Grahama Pottera do przerwy prowadzili na boisku rywala 0:1. W 36. minucie do siatki trafił Lewis Dunk, który uderzył głową po rzucie rożnym.
Gospodarze odpowiedzieli w drugiej połowie. W 53. minucie stan spotkania wyrównał Gudmundsson.
Na debiut w Premier League wciąż czekają Jakub Moder i Michał Karbownik. Polscy zawodnicy dzisiejsze spotkanie obserwowali z perspektywy ławki rezerwowych.
Po dzisiejszym remisie drużyna Burnley zajmuje 17. lokatę w tabeli. Na swoim koncie ma 23 punkty. Z kolei ekipa Brighton jest piętnasta. Do tej pory zdobyła 25 "oczek".
Daniel Makarewicz06 Feb 2021 · 17:54