Brodnicka: Chciałam pokazać, że nie jestem fałszywa

6 lis 2016 | 16:26 0
Brodnicka: Chciałam pokazać, że nie jestem fałszywa
Źródło zdjęcia: Dziurek/Shutterstock
Ewa Brodnicka pokonała Anitę Torti i obroniła pas mistrzyni Europy w wadze lekkiej. Po pojedynku Polka przyznała, że nie ma dobrych relacji ze swoją wczorajszą rywalką.

O wygranej nasze zawodniczki zadecydowali jednogłośnie sędziowie. Jeden z arbitrów punktował 100-91, pozostali dwaj na karcie z wynikami wpisali rezultat 99-91 i 99-91. 

- Po zakończeniu pojedynku powiedziałam Anicie, że wszystko to, co było wcześniej, było wielkim show, że dziękuje jej za walkę - stwierdziła Brodnicka cytowana przez serwis sportowefakty.wp.pl.

Polka opowiadała następnie o relacjach z Anitą Torti, które nie należały do dobrych - Włoszka kpiła z kontuzji polskiej pięściarki w kwietniu, która uniemożliwiła jej wówczas walkę, a także napisała na jej zdjęciu, że jest fałszywa.

- Nie lubiłyśmy się, natomiast chciałabym, żeby tą walką było to zakończone. Chciałyśmy sobie udowodnić, która jest lepsza. Chciałam jej też pokazać, że nie jestem fałszywa, że jestem prawdziwa w tym, co robię - zaznaczyła Ewa Brodnicka.
Źródło: sportowefakty.wp.pl
Komentarze
{{comment.created_datetime}}
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Ranking

Promocje bukmacherskie

Bonus 350 PLN dla nowych graczy u najpopularniejszego bukmachera w Polsce
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.
Do góry News Tabela Zawodnicy Dyskusja