Broendby wygrało w lidze duńskiej. Cały mecz Kamila Wilczka

YouTube
Zawodnicy Broendby IF wygrali na wyjeździe z Randers FC 2:1 (1:1) w niedzielnym meczu drugiej kolejki duńskiej ekstraklasy.
Gospodarze objęli prowadzenie już w 8. minucie. Emil Riis wygrał po prawej stronie pojedynek z Paulusem Arajuurim i wykorzystał później sytuację sam na sam. Były defensor Lecha Poznań zgłaszał sędziemu, że rywal zagrywał piłkę ręką, ale arbiter uznał gola.
Goście odpowiedzieli bardzo szybko. Po minucie do remisu doprowadził Dominik Kaiser, który uderzył skutecznie z pierwszej piłki z kilku metrów.
Wydawało się, że Broendby zwycięstwo zapewniło sobie w drugiej minucie doliczonego czasu gry, kiedy Mikael Uhre oddał skuteczny strzał na wślizgu z pola karnego. Nic jednak z tego. W ostatniej minucie gry wyrównał Egho.
Kamil Wilczek rozpoczął to spotkanie w wyjściowej jedenastce gości i przebywał na placu gry przez 90 minut. Był to drugi ligowy mecz reprezentanta Polski rozegrany w tym sezonie.
Po dwóch kolejkach Broendby jest liderem z dorobkiem sześciu punktów. Natomiast Randers FC zajmuje trzynastą pozycję bez żadnej zdobyczy punktowej.
Kamil Kaczmarek21 Jul 2019 · 18:23