Broendby zagra w kolejnej rundzie Ligi Europy, gol Wilczka

brondby.com
Broendby Kopenhaga pokonało u siebie Spartaka Subotica 2:1 (0:0) w rewanżowym meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy. Przed tygodniem zespół z Danii także wygrał na wyjeździe 2:0 i zagra w kolejnej fazie zmagań.
Na Broendby Stadion spotkanie z ławki rezerwowych rozpoczął Kamil Wilczek. Napastnik reprezentacji Polski pojawił się na murawie niespełna kwadrans po przerwie, kiedy z boiska zszedł Mikael Uhre.
Wilczek w doliczonym czasie gry rozstrzygnął losy drugiej konfrontacji z drużyną z Serbii, która od jedenastej minuty grała w przewadze, ale nie potrafiła tego wykorzystać i odrobić strat z pierwszego meczu.
Zespół z Bałkanów stać było jedynie na wyrównujące trafienie Dejan Djenica. Wcześniej

prowadzenie dla wicemistrzów Danii uzyskał Dominik Kaiser. Przeciwnikiem Broendby w kolejnej rundzie będzie KRC Genk.