Brożek: Idziemy w dobrym kierunku

ASInfo
W niedzielę bohaterem Wisły Kraków został Paweł Brożek, który zaliczył powrót po kontuzji w wielkim stylu, zdobywając bramkę na 1:1 dającą krakowianom remis z Lechem Poznań.

Na pewno jesteśmy zadowoleni z tego, że zdobywając gola w ostatnich minutach zremisowaliśmy ten mecz. Bardziej od tego cieszy jednak nasza gra. Szczególnie w drugiej połowie zdominowaliśmy Lecha i tak naprawdę zasłużyliśmy na znacznie więcej

Trener właśnie coś wspominał mi o tym w szatni. To dla mnie zaszczyt, bo indywidualne osiągnięcia zawsze są miłe. Przede wszystkim cieszę się jednak, że idziemy w dobrym kierunku. Parę tygodni temu przegrywając tutaj 0:1 już byśmy się nie podnieśli. Zespół jest silniejszy mentalnie i to pozwala nam walczyć do końca o zwycięstwo -

Poprzedni uraz dużo mnie nauczył. Rozpocząłem wtedy mecz ze Śląskiem z niedoleczoną kontuzją i nie mogłem zbyt wiele dać drużynie. Teraz spokojnie potrenowałem i mam trochę czasu, żeby przygotować się do kolejnego spotkania -