Budziński strzela w Australii. Uratował remis swojej drużynie [VIDEO]

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Central Coast Mariners zremisowali przed własną publicznością z Melbourne City 2:2 w pierwszym niedzielnym spotkaniu 16. kolejki australijskiej A-League. Punkt gościom uratował Marcin Budziński.
Gospodarze szybko objęli prowadzenie po trafieniu Hiszpana Alana Baro, ale trzy minuty przed przerwą, mimo gry już w osłabieniu, wyrównał Szkot Ross McCormack.Pięć minut po zmianie stron przewagę miejscowym odzyskał Jake McGing.
W 72. minucie na boisku pojawił się Marcin Budziński. Polak wpisał się na listę strzelców cztery minuty przed końcem spotkania. To jego drugi gol w tym sezonie ligi australijskiej.
Drużyna ze stanu Wiktoria po drugim podziale punktów w bieżących rozgrywkach pozostała na trzeciej pozycji w klasyfikacji.
Zespół z Nowej Południowej Walii natomiast po trzecim remisie w czterech ostatnich meczach umocnił się nieznacznie na siódmej lokacie w tabeli.