Bundesliga: Borussia Dortmund roztrwoniła przewagę

alphaspirit / shutterstock
Borussia Dortmund zremisowała na wyjeździe z Eintrachtem Frankfurt 2:2 ( 0:1) w meczu 9. kolejki niemieckiej ekstraklasy.
Na Commerzbank-Arena goście z Dortmundu zdobyli dwie pierwsze bramki. Autorem pierwszej z nich był Nuri Sahin, który wpisał się na listę strzelców w 18. minucie. Drugie trafienie dołożył natomiast Maximilian Philipp w 57. minucie.
Po zmianie stron do głosu doszli gospodarze, który zdołał doprowadzić do wyrównania. Najpierw w 64. minucie bramkę z rzutu karnego zdobył Sebastian Haller, a następnie w 68. minucie gola strzelił Marius Wolf.
Podopieczni Petera Bosza są obecnie liderem niemieckiej ekstraklasy, z kolei zespół prowadzony przez Niko Kovaca plasuje się na siódmej pozycji.