Bundesliga: Eintracht lepszy od Werderu

Paul 14, wikipedia
Eintracht Frankfurt pokonał u siebie Werder Brema 2:1 (1:1) w pierwszym meczu 11. kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
Na Commerzbank-Arena prowadzenie gospodarzom zapewnił po siedemnastu minutach gry kapitalnym uderzeniem z narożnika pola karnego Chorwat Ante Rebić.
Zaledwie osiem minut później wyrównał z bliska po zamieszaniu w polu karnym gospodarzy Fin Niklas Moisander.
Minutę przed końcem zwycięskiego gola dla "Orłów" strzelił Sebastien Haller. Francuz zaskoczył golkipera rywali strzałem pod poprzeczkę, po znakomitym dośrodkowaniu w pole karne Izraelczyka Taleba Tawathy.
Dzięki piątej wygranej w sezonie zespół z Hesji awansował na piąte miejsce w tabeli. Czterokrotni mistrzowie Niemiec doznali szóstej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na przedostatniej lokacie w klasyfikacji.