Bundesliga: VfL Wolfsburg ratuje remis, grał Błaszczykowski

vfl-wolfsburg.de
VfL Wolfsburg zremisował u siebie z TSG 1899 Hoffenheim 1:1 w ostatnim niedzielnym meczu 9. kolejki niemieckiej Bundesligi. Całe spotkanie w zespole gospodarzy rozegrał Jakub Błaszczykowski.
W 11. minucie doskonałą okazję mieli miejscowi na objęcie prowadzenia. Maximilian Arnold nie wykorzystał jednak rzutu karnego. „11” wykorzystali natomiast w drugiej połowie przyjezdni. Bramkę dla nich zdobył Kerem Demirbay. Spotkanie zakończyło się jednak remisem. Ten zapewnił miejscowym w doliczonym czasie Felix Uduokhai.
„Wilki” zajmują 14. miejsce w tabeli i mają na swoim koncie dziewięć punktów. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z FC Schalke 04.
Natomiast „Wieśniaki” plasują się na czwartej pozycji z 16 „oczkami” na koncie. Ich kolejnym rywalem będzie Borussia Moenchengladbach.