Bundesliga: Wygrana Werderu na własnym boisku

gemeinfrei, wikipedia
Werder Brema pokonał u siebie FC Koeln 3:1 (1:0) w ostatnim meczu 26. kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
Na Weserstadion wynik konfrontacji otworzył niespełna kwadrans przed przerwą precyzyjnym płaskim strzałem, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Serb Milos Veljkovic.
Osiem minut po zmianie stron wyrównał uderzeniem pod poprzeczkę z pola karnego Japończyk Yuya Osako, ale zaledwie pięć minut później przewagę miejscowym odzyskał Kosowianin Milot Rashica. Sukces przypieczętował jeszcze minutę przed końcem płaskim strzałem z narożnika pola karnego Maximilian Eggestein.
Dzięki siódmej wygranej w sezonie czterokrotni mistrzowie Niemiec awansowali na trzynastą lokatę w tabeli. "Kozły" doznały natomiast siedemnastej porażki w bieżących rozgrywkach i nadal zamykają klasyfikację.