Były bramkarz Legii zachwyca się występem Skorupskiego. "Czapki z głów przed nim"

Paweł Andrachiewicz
Arkadiusz Malarz był zachwycony występem Łukasza Skorupskiego w starciu z Holandią. Ekspert Meczyków i były bramkarz m. in. Legii Warszawa zdradził, komu przypomina mu bohater meczu z "Oranje".
Polska w 3. kolejce Ligi Narodów zremisowała na wyjeździe z Holandią 2:2. Jednym z bohaterów spotkania okazał się Łukasz Skorupski, który zaliczył kilka ważnych interwencji podczas 90 minut na De Kuip.
W pomeczowym studiu na naszym kanale Youtube Arkadiusz Malarz ocenił dyspozycję Skorupskiego.
- Druga połowa pokazała, że Łukasz Skorupski wybronił nam ten mecz. Kilka naprawdę fenomenalnych interwencji, bardzo dobrze się ustawiał i czytał grę. Czapki z głów przed nim - powiedział.
- Przypomina mi trochę Łukasza Fabiańskiego - nigdy nie zawodził - uzupełnił.
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.