Bytovia rozbiła Garbarnię. Zwycięstwo na wagę pozycji lidera

YouTube
W meczu kończącym 3. kolejkę Fortuna 1. ligi Bytovia Bytów pokonała na wyjeździe Garbarnię Kraków 3:0. Dwa gole dla gości strzelił Michał Jakóbowski, a do własnej bramki trafił Arkadiusz Garzel.
Spotkanie dla gospodarzy rozpoczęło się bardzo źle. Już w 4. minucie samobójczego gola strzelił Arkadiusz Garzel. Piłkarze Garbarni próbowali wyrównać, jednak od 66. minuty ich sytuacja była jeszcze trudniejsza. Za drugą żółtą kartkę boisko opuścił Grzegorz Lech.
Bytovia grę w przewadze wykorzystała perfekcyjnie. W 69. minucie na 2:0 podwyższył Michał Jakóbowski. Pięć minut przed końcem spotkania napastnik gości ustalił wynik na 3:0.
Po trzech kolejkach Bytovia jest liderem Fortuna 1. ligi z 7 punktami na koncie. Garbarnia natomiast z jednym punktem zamyka stawkę.
Kamil Kaczmarek05 Aug 2018 · 20:45